Тьютори

Your Name

Алла Рожко

Кандидат економічних наук, лектор з 7-річним досвідом, керівник Українсько-Німецької факультет-програми Тернопільського національного економічного університету, стажування в Дрезденському технічному університеті (2004, 2012), Університеті Пассау, Німеччина (2013), вільно володіє німецькою та англійською мовами.

Вікторія Безгубенко-Гнатишин

Кандидат економічних наук, фітнес-тренер з 10-ти річним досвідом (аеробіка, пілатес, афроденс), дієтолог, голова громадської організації «Спортивно-мистецький клуб «WellFitness», майстриня технік Hand-Made, вільно володіє англійською мовою.

Your Name

Світлана Пушкар

Кандидат психологічних наук, психотерапевт, спеціалізується на питаннях особистісного розвитку, мотивації, пошуку життєвих ресурсів (психодрама, казкотерапія в гештальт-підході, сімейна гештальт-терапія). Досвід роботи з 2012 року.

Your Name

Світлана Ломовцева

Сімейний психолог, психотерапевт, спеціалізується на питаннях подолання криз та травм, особистісній реабілітації у важких життєвих обставинах (робота з дітьми, підлітками, батьками та сім’ями). Досвід роботи з 2010 року.